Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новояриловицька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04416051) був реорганізований і увійшов до складу Добрянської громади

Об'єднання в громаду

НОВОЯРИЛОВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІПКИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

/двадцять друга сесія сільської ради сьомого  скликання/

Р І Ш Е Н Н Я  № _________ -31/VII

«___» ________________  2019  року

Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до спільної робочої групи

Розглянувши ініціативу (пропозиції) Добрянського селищного голови щодо об’єднання територіальних громад, враховуючи результати громадських обговорень, відповідно до частини 2 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  керуючись ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати згоду на добровільне об’єднання територіальних громад сіл Нові Яриловичі, Старі Яриловичі, Нова Папірня, Сиделівка, Киселівка, Скиток Новояриловицької сільської територіальної громади Ріпкинського району Чернігівської області, з Горностаївською сільською територіальною громадою сіл Горностаївка, Гута – Ткачова, Строївка, Чижівка Ріпкинського району Чернігівської області, з Клубівською сільською територіальною громадою сіл Клубівка, Вир, Лизунова Рудня, Олександрівка Друга Ріпкинського району Чернігівської області, з Олешнянською сільською територіальною громадою сіл Олешня, Грибова Рудня, Олександрівка, Заводське Ріпкинського району Чернігівської області, з Володимирівською сільською територіальною громадою сіл Володимирівка, День – Добрий Городнянського району Чернігівської області, з Ільмівською сільською територіальною громадою сіл Ільмівка, Ближнє, Карпівка, Марочкине, Мости, Світанок Городнянського району Чернігівської області в Добрянську селищну об»єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Добрянка.
  1. Делегувати сільського голову Ткаченка Володимира Миколайовича, депутатів сільської ради Кулик Людмилу Миколаївну та Малашенка Василя Володимировича до складу робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Сільський голова                                            В.М.Ткаченко

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування