Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новояриловицька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04416051) був реорганізований і увійшов до складу Добрянської громади

Описание: Описание: gerb

НОВОЯРИЛОВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІПКИНСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

26 лютого

2019 року

с. Нові Яриловичі

№ 01-02/6

Про вивчення пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення

Відповідно до частини 2 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням звернення Добрянського селищного  голови М.В.Шабовта-Самуйліча, роблю наступне розпорядження:

1. Виконавчому комітету вивчити пропозицію Добрянського  селищного голови про добровільне об’єднання територіальних громад та подати відповідні пропозиції.
  2. Провести громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження.
  3. Включити до порядку денного 22 сесії 7 скликання Новояриловицької сільської ради питання про добровільне об’єднання територіальних громад сіл Нові Яриловичі, Старі Яриловичі, Нова Папірня, Сиделівка, Киселівка, Скиток Новояриловицької сільської територіальної громади Ріпкинського району Чернігівської області, з Горностаївською сільською територіальною громадою сіл Горностаївка, Гута – Ткачова, Строївка, Чижівка Ріпкинського району Чернігівської області, з Клубівською сільською територіальною громадою сіл Клубівка, Вир, Лизунова Рудня, Олександрівка Друга Ріпкинського району Чернігівської області, з Олешнянською сільською територіальною громадою сіл Олешня, Грибова Рудня, Олександрівка, Заводське Ріпкинського району Чернігівської області, з Володимирівською сільською територіальною громадою сіл Володимирівка, День – Добрий Городнянського району Чернігівської області, з Ільмівською сільською територіальною громадою сіл Ільмівка, Ближнє, Карпівка, Марочкине, Мости, Світанок Городнянського району Чернігівської області в Добрянську селищну об»єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Добрянка.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                В.М.Ткаченко

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування